Ukázky, reference & doporučení

Svatba Barvíkovi

Svatba P+J

Svatba L+P

Grand Hotel Tatra Silvestr

Svatba

50 narozeniny

Viničné Šumice

Narozeniny

Koválovice

Tomáše Smetanu, jsme si několikrát pozvala za účelem hraní nejen na soukromé akce .. Ale jako pořadatel a produkční jsem ho několikrát využila na akce veřejné .. Jeho spolehlivost a profesionalita jde ruku v ruce s citem pro dobře zvolený hudební žánr každého jeho vystoupení .. Tohoto DJ mohu doporučit jako hudební doprovod při svatební, narozeninový či firemních akcích s vhodným výběrem hudebního repertoáru pro jakou koliv věkovou skupinu lidí.. Také kladně hodnotím jeho organizační schopnosti .. vstřícnost a ochotu splnit požadavky klienta ..Všem kterým jsem Pana Smetanu doporučila byli nadmíru smojokeni .. Pokud máte zájem o DJ který nejen zahraje ale i pobaví lidi je to právě DJ TOMMYS Břeclav.

Marie Fasorová, Divadelní soubor Motýl

Tome, každej říká, že lepšího DJ neslyšeli a že to bylo super!!! My jsme si to moc užili a moc děkujeme! Bella Ciao!

Kristýna a Marek

Spolupracovali jsme na několika akcích jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech. Domluva naprosto bez problému, vše si zajistí, nachystá a doveze sám. Radost spolupracovat!

manažer fitness klubu

Exklusivní DJ TOMMY_S je vždy naší první volbou v případech, kdy potřebujeme hudební produkci na jakoukoli událost. Bezproblémová domluva, reprezentativní vzhled i chování, ale především profesionální cit pro volbu správného hudebního doprovodu. Jeho samostatnost a spolehlivost z něj dělá jasnou volbu pro každého.

Pavel a Lukáš ŠEKLIN

Děkujeme moc za všechno. Partoška byla perfektní a všichni si ji moc užily!

Jana a Filip

Tomáš je skvělý Dj a i díky němu byl nás svatební den tím nejkrásnějším 🙂

Je s ním skvělá domluva i spolupráce. Rozhodně vnímá lidi, kterým hraje a udělá skvělou atmosféru. Doporučujeme!

Ještě jednou moc děkujeme Tome!

Simona a Pavel

Hi Tommy, it’s Adrian & Dagmar. Thank you so much for a perfect evening on Saturday, we will completely recommend you to all our family and friends for future parties. Kind regards.

Ade Wooden

Ahoj, Tome. Ještě jednou mockrát děkujeme za včerejší večer. Slyšeli jsme jen kladné ohlasy a tančící babičky a rodiče do pozdního večera/rána plus prodlužování „večerky“ jsou důkazem toho, že se všichni bavili. Písničky na přání už pak byly bonus. Ještě jednou díky!

Lucie

Ahoj, Tome, ještě jednou a naposled jsem Ti chtěl takto poděkovat, že jsi tam vytvořil skvělou atmosféru :). Byl jsi fakt svělý a vytvořil jsi tam taneční atmosféru. Reakce byly skvělé! Měj se skvěle a ať se vede v životě 🙂

Michaela

Tome, mockrát děkujeme, že jsi nás hudebně provedl naším svatebním dnem. Nějakým způsobem se z toho vyklubala rocková svatba a byla to pecka! Neskutečně jsme si to užili a ze všech stran chodí ohlasy, že lepšího DJ snad nezažili. A my nemůžeme nesouhlasit 🙂

Ještě jednou děkujeme ..a jestli má někdo pochybnosti při výběru – neváhejte, my bychom svou volbu neměnili.

Kateřina Dohnálková

Dejte mi své číslo a já Vám zavolám

Zavolejte mi